Produkt dnia
Jednoczęściowy Strój Kąpielowy Kostium Monokini Silvia
Jednoczęściowy Strój Kąpielowy Kostium Monokini Silvia

74,99 zł

Cena regularna: 84,99 zł

Najniższa cena: 74,99 zł
Ciepłe Skarpetki Bezuciskowe Zielone
Ciepłe Skarpetki Bezuciskowe Zielone

12,99 zł

szt.
Strój Kąpielowy Dwuczęściowy Wysoki Stan Kaia
Strój Kąpielowy Dwuczęściowy Wysoki Stan Kaia

84,00 zł

Cena regularna: 99,00 zł

Najniższa cena: 99,00 zł
Lekkie Klapki Damskie Pianka Czarne
Lekkie Klapki Damskie Pianka Czarne

33,99 zł

Cena regularna: 44,99 zł

Najniższa cena: 34,99 zł
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Formy dostawy

Paczkomaty 24/7 (Inpost)

Jest to dostępna forma wysyłki przy wyborze płatności online.
Paczkomaty do obecnie najwygodniejsza forma dostawy, dzięki której klient podczas składania zamówienia może wybrać dowolny paczkomat do którego ma trafić jego paczka. Czas wysyłki zwykle trwa od 1-2 dni roboczych. W chwili w której przesyłka znajdować się będzie w paczkomacie klient zostanie powiadomiony przez SMS oraz e-mail. W wiadomości otrzyma kod który trzeba podać podczas odbierania przesyłki.
Paczka oczekiwać będzie 48 godzin i do tego czasu trzeba ją odebrać.


Kurier Pocztex

Jest to dostępna forma wysyłki przy wyborze płatności online. W przypadku wyboru tej formy wysyłki przesyłka zostanie dostarczona przez kuriera Pocztex na adres podany podczas składania zamówienia. Kurier może (ale nie musi) kontaktować się przed doręczeniem dlatego należy podać ten adres, pod którym klient znajduje się przez dzień.
Czas wysyłki zwykle trwa 1 dzień od wysyłki.


Kurier Pocztex Pobranie

W przypadku wyboru tej formy wysyłki paczka zostanie dostarczona przez kuriera Pocztex na adres podany podczas składania zamówienia. Kurier może (ale nie musi) kontaktować się przed doręczeniem dlatego należy podać ten adres, pod którym klient znajduje się przez dzień. W przypadku wyboru przesyłki pobraniowej należy posiadać odpowiednie środki by opłacić zamówienie podczas odbioru przesyłki.
Czas wysyłki zwykle trwa 1 dzień od wysyłki.


Kurier Inpost 

Jest to dostępna forma wysyłki przy wyborze płatności online. W przypadku wyboru tej formy wysyłki paczka zostanie dostarczona przez kuriera na adres podany podczas składania zamówienia. Kurier może (ale nie musi) kontaktować się przed doręczeniem dlatego należy podać ten adres, pod którym klient znajduje się przez dzień.
Czas wysyłki zwykle trwa od 1-2 dni.


Kurier Inpost Pobranie 

W przypadku wyboru tej formy wysyłki paczka zostanie dostarczona przez kuriera firmy Inpost na adres podany podczas składania zamówienia. Kurier może (ale nie musi) kontaktować się przed doręczeniem dlatego należy podać ten adres, pod którym klient znajduje się przez dzień. W przypadku wyboru przesyłki pobraniowej należy posiadać odpowiednie środki by opłacić zamówienie podczas odbioru przesyłki.
Czas wysyłki zwykle trwa od 1-2 dni.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl